Hirdetések – 2020. február 9.

  • Hétfő este 18.30-tól Biblia-kör lesz a plébánián.
  • Hétfőn az elsőáldozásra készülő gyermekeknek lesz alkalma a plébánián 14.30-16.00 között. Szilvi néni 14.20-kor hozza el a gyerekeket az iskolából.
  • Kedden és pénteken a megszokott időben lesz este szentmise.
  • A Házasság Hete rendezvénysorozat keretében, kedden 19.00-kor a nagymarosi közösségi házban Erdőssy Krisztina és István: „Együtt, közösen” címmel tartanak előadást.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a szokott rend szerint.
  • Pénteken lesz a roratén résztvevő gyerekek jutalom-kirándulása. Verőcéről a postával szemben lévő buszmegállóból indul a buszunk 14.30-kor. A kismarosi gyerekeket 14.10-kor tudjuk fölvenni kisbusszal az iskolánál. Aki külön érkezik 14.20-ra legyen a verőcei buszmegállóban. A budapesti cyberjump trambulin-parkból előreláthatóan 19.30-ra érkezünk vissza.
  • A Házasság Hete rendezvénysorozat részeként, pénteken (Febr. 14-én) 19.00-kor a Zebegényi Könyvtárban Gáspár István atya tart előadást „Veled akarok megöregedni” címmel.
  • Jövő vasárnap a 9.30-as szentmise keretében a házasság hetéhez kapcsolódóan a házaspárok megújíthatják elköteleződésüket és külön áldásban részesülnek.
  • Előre hirdetjük, hogy szeretettel hívunk mindenkit Sillye Jenő könyvének zenés, beszélgetős bemutatójára február 21-én, pénteken 17 órára a kismarosi művelődési házba. Jenő kismarosi kötődéséről, a gitáros dalokról, Major Sándor atyáról, az ifjúsági találkozókról Neubauer Rudolf polgármester kérdezi a dalszerzőt.