Hirdetések – 2020. február 2.

  • Hétfőn, február 3-án lesz a szokásos márianosztrai zarándoklat.
  • Kedden és pénteken – akik a nagykilencedet végzik, ne feledjék, hogy újra elsőpéntek van – este a megszokotti időben 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a szokott rend szerint.
  • Péntek délután 16.00-tól a mini-ifi közösségnek (4-5-es korosztálynak) lesz együttlét a verőcei közösségi házban, este 18.30-tól pedig a kis-ifisekkel (6-7-8-os gyerekekkel) találkozunk ugyancsak a verőcei közösségi házban.
  • A Házasság hete rendezvény sorozat keretében jövő vasárnap, február 9-én este 19.00-tól a 16 éven felüli fiatalokat várjuk szeretettel párkapcsolati témában egy érdekes előadásra a verőcei közösségi házba.
  • Előre hirdetjük, hogy február 14-én pénteken lesz a roratén résztvevő gyerekek jutalom-kirándulása. A pontos indulási és érkezési időpontot még jelezzük. A gyerekekkel külön busszal megyünk a cyberjump trambulinparkba, Budapestre. Az utazás és a program költségeinek egy részét az egyházközség állja, a különbusz költségeire és a megvásárolandó zoknira 2000,-Ft hozzájárulást szeretnénk kérni. Ha valakinek ez túl megterhelő, jelezze, ne ez legyen jövetele akadálya. A buszban még maradt néhány hely, így azokat is szeretettel hívjuk, akik bár nem voltak rorátén, szívesen jönnének. Az ő költségük 4000,- Ft, lenne fejenként. Helyet a jelentkezés sorrendjében, korlátozott létszámban tudunk biztosítani.
  • Előre hirdetjük, hogy a verőcei és kismarosi (1-5. osztályos kor közötti) hittanos gyerekek idei napközis tábora augusztus 3-7-ig lesz, Verőcén.