Hirdetések – 2020. január 19.

  • Hétfőn délután az elsőáldozásra készülő gyerekeknek lesz foglalkozás. Az alkalmat korábban, 14.40-től a Major-teremben tartjuk a nagy létszám miatt külön a kismarosiaknak. Szilvi néni 14.30-ra megy a gyerekekért az iskolába.
  • Kedden és pénteken este a megszokott időben 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a szokott rend szerint.
  • Péntek délután 16.00-tól a mini-ifi közösségnek (a volt elsőáldozóknak, 9-11 éveseknek) lesz együttlét a közösségi házban.
  • A Házasság hete idén négy falu Zebegény-Nagymaros-Kismaros-Verőce összefogásában valósul meg a HH Dunakanyar rendezvény sorozat keretében.  Február első két hetében lesznek előadások mind a négy községben. Ezen kívül a tavalyihoz hasonlóan lesz 5 próba a párok számára. Plakátokat találunk a templom ajtaján, illetve hhdunakanyar.hu oldalon és Facebook-on is. Jelentkezni a próbákra Jakobszen-Tátrai Zsófinál vagy a sekrestyében, vacsorára Parragh Áginál lehet.
  • A jutalomkirándulás szervezéséhez kérjük, iratkozzanak föl a sekrestyében, vagy jelentkezzenek Áron atyánál azok a gyermekek, akik a legalább négy rorátén részt vettek.