Hirdetések – 2019. december 29.

  • December 31-én, kedden 18.30-kor lesz év végi hálaadó szentmise.
  • Január 1-je kötelező ünnep. 9.30-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a megszokott módon.
  • Pénteken este a szokásos időben, 17.45-kor lesz szentmise.
  • Előre hirdetjük, hogy január 6-a hétfő, Vízkereszt ünnepe, parancsolt ünnep, este 18.00-kor lesz szentmise.
  • Előre hirdetjük, hogy 2020. január 3-5-e között emléktúra indul a Dunakanyarból Málenkij Robotra elhurcolt honfitársaink 1945 januárjában megtett útvonalán. A 124 km-es utat három napra elosztva gyalog teszünk meg, így hajtva fejet az áldozatok és a túlélők szenvedései előtt. Csatlakozni egyes szakaszokra is lehetséges. Bővebb információ és jelentkezés Lászlófi Károlynál.
  • 2020-ban lesz 75 éve annak, hogy Kismarosról, Nagymarosról és Zebegényből közel 600 civilt elhurcoltak a Szovjetunióba, kényszermunkatáborokba. Előre hirdetjük, hogy a három település közös emlékmiséje 2020. január 19-én lesz 9.30-kor. Gitáros mise aznap nem lesz. A kisgyermekes családokat inkább a reggel 8-as szentmisére vagy a 11 órakor a monostorban kezdődő vasárnapi misére hívjuk szeretettel.