Hirdetések – 2019. december 15.

  • Hétfő este 18.30-tól Biblia-kört tartunk a plébánián.
  • Adventi időben a hétköznap esti szentmisék elmaradnak. Helyette kedden és csütörtökön vannak rorate szentmisék 6.15-kor. A hajnali misék után reggelivel várunk szeretettel mindenkit a Major teremben. Hálás köszönet mindazoknak szolgálatáért, akik a reggelik előkészítését végzik!
  • Szerdán délelőtt 10.00-tól baba-mama klub lesz a Major teremben. Az együttlét alatt lehetőség lesz szentgyónást is végezni.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a megszokott módon.
  • Csütörtökön 18.00-tól karácsony előtti gyónási lehetőség lesz a templomban. Használjuk ki ezt az alkalmat, mert az ünnepi misék előtt nem biztos, hogy jut rá idő.
  • Jövő vasárnap, december 22-én délután 16.30-tól szeretettel várunk mindenkit templomunk énekkarának hagyományos angyalváró hangversenyére.
  • Január 3-5-e között emléktúra indul a Dunakanyarból málenkij robotra elhurcolt honfitársaink 1945 januárjában megtett útvonalán. A 124 km-es utat három napra elosztva gyalog teszünk meg, így hajtva fejet az áldozatok és a túlélők szenvedései előtt. Csatlakozni egyes szakaszokra is lehetséges. Bővebb információ és jelentkezés Lászlófi Károlynál.
  • A polgári év vége felé közeledve szeretettel jelezzük, hogy aki még nem rendezte egyházi hozzájárulását (régi nevén egyházadóját), ne felejtse el megtenni. Az egyház anyagi támogatásával is a közösséghez tartozásunkat fejezzük ki.