Hirdetések – 2019. november 24.

  • A múlt heti püspökkari körlevél értelmében a most vasárnapi perselygyűjtést a karitász céljaira, a rászorulók megsegítésre fordítjuk.
  • Kedden 17.30-kor az idén elsőáldozásra készülő gyermekek szüleivel találkozunk a verőcei közösségi házban.
  • Kedden és pénteken a megszokott időben, 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a megszokott módon.
  • Péntek este 18.30-tól a kis-ifiseknek (6-7-8. osztályosoknak) lesz alkalma a verőcei közösségi házban.
  • Szombat délelőtt 10.30 és 12.30 között adventi koszorúkötésre hívjuk az elsőáldozásra készülő gyerekeket és minden érdeklődő gyermeket, a családosokat, egyedülállókat is szeretettel látjuk. Alapanyagokról és eszközökről (ragasztópisztoly) részben gondoskodunk, de az is jó, ha hozunk magunkkal. Az elkészült koszorúkat a templomban megáldjuk.
  • Előre hirdetjük, hogy az advent folyamán idén is készülünk majd pásztorjátékkal, melynek próbái majd az adventi vasárnapi misék után lesznek. Különös szeretettel hívjuk erre a közös készületre, misztériumjátékban szereplésre az idén elsőáldozásra készülő gyermekeket, de minden iskolás gyermeket, nagyobb fiatalt szeretettel várunk. Kérjük, hogy, akik szívesen részt vesznek a betlehemes játékban, Constantinovits Csóka Saroltát keressék meg.
  • Felszabadult egy idén még érvényes „Új Ember” előfizetés. Ha valaki szeretné átvenni, kérjük, jelezze a sekrestyében.