Hirdetések – 2019. november 17.

  • Hálásan köszönjük a templom nagytakarításban nyújtott segítségeket!
  • Hétfőn lesz a szokásos márianosztrai zarándoklat, melyre minden érdeklődőt szeretettel várnak.
  • Hétfőn délután 16.00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekeknek lesz plébániai alkalma a verőcei közösségi házban. 15.45-kor az iskolából el tudjuk hozni a gyermekeket és 17.45-re vissza is hozzuk őket Kismarosra a templomhoz.
  • Hétfőn 18.30-tól Biblia-kört tartunk a plébánián.
  • Kedden és Pénteken a megszokott időben, 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a megszokott módon.
  • Szombaton, november 23-án templomunk búcsújához kötődően, az előesti szentmise, német nyelvű szentmise lesz.
  • A szombat esti szentmise után, Krisztus Király ünnepének előestéjén egy órás szentségimádásra hívjuk a testvéreket 19.00-tól. Így szeretnénk bekapcsolódni a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus közös készületeként az egész világra kiterjedő imahálóba.
  • A szegények világnapja kapcsán a vasárnapi perselygyűjtést egyházközségi karitászunk céljaira, a rászorulók megsegítésre fordítjuk.
  • Előre hirdetjük, hogy az advent folyamán idén is készülünk majd pásztorjátékkal, melynek próbái majd az adventi vasárnapi misék után lesznek. Különös szeretettel hívjuk erre a közös készületre, misztériumjátékban szereplésre az idén elsőáldozásra készülő gyermekeket, de minden iskolás gyermeket, nagyobb fiatalt szeretettel várunk.