Hirdetések – 2019. november 3.

  • Az Észak-Dunamenti régió fiataljainak nevében hálásan köszönjük a finom süteményeket.
  • Hétfő este 18.30-tól Biblia-kört tartunk.
  • Kedden a megszokott időben, 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádás lesz a megszokott módon.
  • Pénteken az esti szentmise temetési szentmise lesz, és kivételesen 17.00-kor kezdődik majd. Köszönjük a testvérek megértését.
  • Szombaton, november 9-én délután Major Sándor atyáról és az ifjúsági találkozók kismarosi kezdeteiről emlékezünk meg egy különleges alkalmon. A „Veteránmaros”  14 órakor kezdődik vendégvárással, beszélgetéssel a Major teremben, majd 15 órától Beer Miklós püspök atya tart elmélkedést a templomban. Fél 4-től Sillye Jenő és barátai adnak koncertet. Az esti szentmise kivételesen korábban, délután 5 órakor kezdődik majd, a szentbeszédet Balás Béla püspök atya tartja. A találkozót szeretetvendégség zárja a Major teremben. Süteményekkel, házi finomságokkal is megkínálhatjuk egymást. Mindenkit várunk november 9-én, a Veteránmaroson.
  • Előre hirdetjük, hogy november 16-án szombaton, a verőcei egyházközség szeretetdélutánja keretében 16.00-kor az ifjúsági hittanosokkal Szent Rita életéről mutatunk be nagyszabású színdarabot a verőcei sportcsarnokban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.
  • Ugyancsak előre hirdetjük, hogy templomunk búcsúját november 17-én vasárnap ünnepeljük majd, a 9.30-as szentmise keretében. A szentmise után szeretetvendégséget tartunk.