Hirdetések – 2019. október 27.

  • Október hónapban esténként 17.00-tól rózsafüzért imádkozunk a templomban.
  • A héten kedden a megszokott időben, 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a megszokott módon.
  • November 1-je péntek, Mindenszentek ünnepe, parancsolt ünnep. Este 18.00-kor lesz ünnepi szentmise.
  • November 2-a halottak napján, szombat este a szokásos időben 17.45-kor lesz szentmise.
  • November 1-2-án, péntek-szombaton az Észak-Dunamenti Régió fiataljainak van találkozója Kismaroson. A találkozó helyszíne a művelődési ház lesz. Az együttlét 16.00-kor kezdődik regisztrációval és másnap 16.00-ig tart. Az ifi-hittanosokat, kis-ifiseket és minden érdeklődő fiatalt szeretettel várunk 12 éves kortól. A találkozóra, különösképpen a szombati napra, örömmel fogadunk süteményt a fiataloknak.
  • Előre hirdetjük, hogy november 9-én, szombaton délután Major Sándor atyáról és az ifjúsági találkozók kismarosi kezdeteiről emlékezünk meg egy különleges alkalmon. A „Veteránmaros”  14 órakor kezdődik vendégvárással, beszélgetéssel a Major teremben, majd 15 órától Beer Miklós püspök atya tart elmélkedést a templomban. Fél 4-től Sillye Jenő és barátai adnak koncertet. Az esti szentmise kivételesen korábban, délután 5 órakor kezdődik majd, a szentbeszédet Balás Béla püspök atya tartja. A találkozót szeretetvendégség zárja a Major teremben. Süteményekkel, házi finomságokkal is megkínálhatjuk egymást. Mindenkit várunk november 9-én, a Veteránmaroson.