Hirdetések – 2019. október 13.

  • Október hónapban esténként 17.00-tól rózsafüzért imádkozunk a templomban. Ha tehetjük, jöjjünk minél többen erre a szép, közös imádságra.
  • Hétfő délután 16.00-tól lesz az elsőáldozásra készülők első plébániai alkalma, melyet kéthetente a Verőcei közösségi házban tartunk. A gyerekekért mikrobusszal tudunk menni 15.50-re a kismarosi iskolába, és 17.40-re a kismarosi templomhoz hozzuk vissza őket.
  • A héten kedden és pénteken a megszokott időben, 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk ugyancsak a megszokott módon.
  • Szombaton délelőtt 10.00-kor szentmisében emlékezünk meg elhunyt Bea József testvérünkről, aki 1956 és 1992 között, 36 éven át teljesített kántori szolgálatot közösségünkben. Születésének 100. évfordulója alkalmából adunk hálát az ő életéért, szolgálatáért.
  • Ugyancsak szombaton a verőcei gyerekekkel közösen őszi kirándulásra hívjuk az elsőáldozásra készülőket, a volt elsőáldozókat, a kis- és nagy ifiseket. A 9.43-as vonatra kellene Kismaroson felszállni, és Zebegényig jegyet venni. Visszafele Nagymarosról 15.53-ra érkezünk vissza vonattal Kismarosra.
  • Előre hirdetjük, hogy jövő vasárnap a missziók javára van gyűjtés.