Hirdetések – 2019. szeptember 29.

  • Kedden este a szokásos időben lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a megszokott módon.
  • A pénteki szentmise kivételesen nem 17.45-kor, hanem 16.00-kor kezdődik. Amennyiben hétköznapokon közvetlenül délutáni temetés után kérnek temetési szentmisét, a sűrű elfoglaltságok miatt előfordul, hogy nem tudjuk másként megoldani, csak a hétköznapi szentmise előrehozásával. Köszönjük a testvérek megértését.
  • Szombaton lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó, mindenkit szeretettel hívunk erre a lelki programra.
  • Szeptember 29. és október 6-között lesz a teremtés hete. Ennek kapcsán Nagymaroson a Szent Márton közösségi házban esténként előadások, ökomozi várja az érdeklődőket, a Földért, a Dunakanyarért tenni vágyókat. A héten az üzemképtelen mobiltelefonok, és felesleges, de használható szemüvegek leadására is van lehetőség. Részletek a plakáton, facebookon.
  • Most ősszel október 3-tól november 28-ig csütörtök esténként a Dunakanyarban élő hívek számára Szentlélek szemináriumot szerveznek Nagymaroson. Bővebb információ a templom bejáratánál kifüggesztett plakátokon található.
  • Előre hirdetjük, hogy a Márianosztrai havi engesztelő zarándoklat, október 8-án – kivételesen – keddi napon lesz a szokott rend szerint.