Hirdetések – 2019. szeptember 22.

  • Hétfőn 18.30-tól lesz a már meghirdetett Biblia-kör első alkalma. Mindenkit szeretettel várunk, fiatalabbakat és idősebbeket, hogy kéthetente hétfőn este közösen olvassuk Isten igéjét, és Jézus körül így is egyre inkább családdá, közösséggé váljunk.
  • Kedden este a szokásos időben lesz szentmise.
  • Szerda délelőtt 10.00-tól baba-mama klubot tartunk a plébánián. Szeretettel várunk minden érdeklődő kismamát kisbabájával együtt kéthetente erre a közös lelki töltődésre.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a megszokott módon.
  • Előre hirdetjük, hogy a korábbi évekhez hasonlóan idén is lesz egyházközségi nap. Szeptember 29-én a 9.30-as Szentmise után egy jó ebéd mellett közösen tölthetünk el együtt néhány órát. Vendégünk lesz a Ládafia bábszínház Néder Norbival, aki nemcsak a gyerekeknek, hanem a gyermeklelkű felnőtteknek is jó szórakozást nyújt az előadásaival. Emellett szeretnénk, ha a nyári élményekről az egyházközségi csoportok (pl. cserkészek, családtábor, karitász tábor, ifi tábor stb) egy-egy videóval, vagy képvetítéssel bemutatkoznának. Mindenkit nagy szeretettel várunk!
  • Szeptember 29. és október 6-között lesz a teremtés hete. Ennek kapcsán Nagymaroson a Szent Márton közösségi házban esténként előadások, ökomozi várja az érdeklődőket, a Földért, a Dunakanyarért tenni vágyókat. A héten az üzemképtelen mobiltelefonok és felesleges, de használható szemüvegek leadására is van lehetőség. Részletek a plakáton, facebook-on.
  • Most ősszel október 3-tól november 28-ig csütörtök esténként a Dunakanyarban élő hívek számára Szentlélek szemináriumot szerveznek Nagymaroson. Bővebb információ a templom bejáratánál kifüggesztett plakátokon található.