Hirdetések – 2019. augusztus 11.

  • A héten kedden és pénteken a szokott időben, 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a megszokott módon.
  • Augusztus 15-én, csütörtökön, Nagyboldogasszony ünnepén 18.00-kor lesz szentmise. Ez az ünnep parancsolt ünnep.
  • Előre hirdetjük, hogy augusztus 20-án 8.00-kor lesz szentmise.
  • Kismaros Község Önkormányzata, a Kismarosi Római Katolikus Plébánia Egyházközsége és a Kismarosi Művelődési Ház 2019. augusztus 20-án tarja államalapító Szent István király nemzeti ünnepét, amelyre tisztelettel hívunk mindenkit. A 8.00 órakor kezdődő ünnepi szentmisét követően kenyérszentelés lesz a templomkertben. Ünnepi beszédet mond Neubauer Rudolf, Kismaros polgármestere. Közreműködik Faragó Laura Magyar Örökség-díjas énekművész. Az ünnepség után a plébánia Major Sándor termében kóstoló lesz az ország tortájából.