Hirdetések – 2019. július 7.

  • Mivel a múlt héten a hirdetések kicsi késve lettek elküldve, most vasárnap is külön szeretnénk megköszönni az Úrnapi szentmisére és körmenetre való készületben a segítségeket, különösképpen az oltárok díszítését és a virágszőnyeg készítését.
  • A „Péter-fillér” gyűjtésből 78 000 forintot tudtunk továbbküldeni az Egyházmegyének. Köszönjük a testvérek nagylelkű adományait.
  • A havi engesztelő Márianosztrai zarándoklat 8-án, hétfőn a szokott rend szerint lesz. A zarándoklat keretében Benedek atya aranymiséjét ünnepeljük. Velünk együtt szeretne hálát adni Istennek a hivatásáért, a kapott kegyelmekért és a Szűzanya hathatós segítségéért, mellyel a hivatását támogatta
  • A héten kedden és pénteken a szokott időben, 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk, ugyancsak a megszokott módon.