Hirdetések – 2019. június 23.

  • Most vasárnap, Úrnapján reggel 8-kor csendes szentmise lesz, majd 9.30-kor az ünnepi, körmenetes szentmisét Kránitz Mihály atya celebrálja. Előre is köszönjük az oltárdíszítők áldozatos munkáját. Az elsőáldozókat és kisebb gyerekeket szeretettel hívjuk sziromszórásra, az Úr Jézus elé. Ez a szentmise lesz az tanév végi hálaadó szentmise (Te Deum) is, melyre várjuk a diákokat és pedagógusokat.
  • A héten kedden és pénteken a szokott időben, 17.45-kor lesz szentmise.
  • Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk, ugyancsak a megszokott módon.
  • Jövő vasárnap a szentmiséken „Péter-fillér” gyűjtés lesz.
  • A mai nappal véget ér az egyházközségünkben is szolgáló papnövendékek tanéve, hálásan köszönjük az együtt töltött időszakot. Imával kísérjük őket készületük további útján.