Hirdetések – 2019. március 31.

  • Kedd délután 17.00-kor lesz Burik Ferencné Katalin temetése. Utána gyászmiseképpen őérte ajánljuk fel a kedd esti szentmisét.
  • Kedd este 18.30-tól az egyházközségi testülettel találkozunk a közösségi teremben.
  • Csütörtök este 19.15-20.15 között Gáspár István atya mintegy elköszönésképpen, hálaadó szentségimádásra hívja a testvéreket. Mindenkit szeretettel várunk erre a hálaadó alkalomra!
  • Pénteken 17.45-kor lesz szentmise és utána a keresztút imádkozása a szokásos rend szerint.
  • Továbbra is folyamatban van a kismarosi karitász élelmiszer és tisztítószer gyűjtési akciója a rászoruló kismarosi személyek és családok húsvéti támogatására. Az adományokat április 7-én vasárnapig várjuk a sekrestyében.
  • A verőcei ifjúsági hittanosok és közöttük néhány kismarosi fiatal, valamint egyházmegyénk papnövendékei április 7-én vasárnap délután 17.00-kor Kismaroson is előadják a Szent Johanna életéről szóló színdarab A két felvonásos, két órás színdarab szép, nagyböjti élményére mindenkit nagy szeretettel várunk. Részletek a plakáton olvashatók.