Hirdetések – 2019. február 24.

Az „alfa” a görög ABC első betűje, így a kezdet jelképe. Az ALFA kurzust egy anglikán lelkész indította útjára, azóta világszerte több millióan vettek részt ezeken az összejöveteleken. Olyan emberek, akik keresik a választ életük nagy kérdéseire, és nyitottak a kereszténység válaszaira – tekintet nélkül arra, hogy volt-e korábbi kapcsolatuk vele. Ez egy 12 alkalomból álló rendezvénysorozat. Mi is történik egy-egy ilyen összejövetelen? Egy jó hangulatban elköltött közös vacsora után beszélgetünk az asztaltársaságban az élet nagy kérdéseiről, bemutatjuk és megvitatjuk az ezekre adható keresztény válaszokat. Az ALFA kurzus március 1-én kezdődik. Pénteki napokon este 7-től fél 10-ig tartjuk a Major Sándor teremben . A részvétel ingyenes.

Az elsőáldozásra készülők szüleit szeretettel várjuk szombaton 18.15-re a plébániára.

A családi ünnepekre is készülni szoktunk. A húsvét egyházunk legnagyobb ünnepe, erre is készülni kell. Március 2-án lelki wellnessre hívjuk az általános iskolás gyerekeket. Nemcsak az elsőáldozásra készülőket várjuk, hanem a többi évfolyamot és más iskolák diákjait is. A program reggel 9 órától 11.30. óráig fog tartani a Major Sándor teremben. Aki tud, sütit, üdítőt hozhat.