Hirdetések – 2018. december 23.

Január 4-6-a között emléktúra indul a Dunakanyarból málenkij robotra elhurcolt honfitársaink 1945 januárjában megtett útvonalán. A 24 km-es utat három napra elosztva gyalog teszünk meg, így hajtva fejet az áldozatok és a túlélők szenvedései előtt. Csatlakozni az egyes szakaszokra is lehetséges. Bővebb információ és jelentkezés Lászlófi Károlynál.

Jövő vasárnap, december 30–án Szent család vasárnapja lesz, a 9.30–as szentmisén a családok megáldására kerül sor.

Szeretnénk megköszönni azoknak a munkáját, akik a gyerekek a roráték utáni reggelijét készítették. Nagyon szép reggeleket tölthettünk együtt a rengeteg gyerekekkel, és ez az ő munkájuknak köszönhető.

December 27–én, a 18.30–as szentmise keretében Nagymaroson János napi boráldás lesz. Mindenkit szeretettel hívunk a szentmisére és azt követő koccintásra.