Hirdetések – 2018. december 9.

Adventben kedden és pénteken reggel 6 órakor kezdődnek a roráté szentmisék, utána a gyerekeket reggelizni, a felnőtteket egy meleg teára szeretettel várjuk a közösségi házba. Azok a gyerekek, akik öt rorátén részt vesznek, jutalomkiránduláson vehetnek részt.

A havi márianosztrai engesztelő zarándoklat, december 10-én, hétfőn, a szokott rend szerint lesz.

Az egyházi hozzájárulást a csekkek megérkezéséig Valikánál – misék után – tehetjük meg. Amint a csekkek megérkeznek, azokat a templomban hátulra, a szokott helyre tesszük. A Püspöki Konferencia ajánlása alapján éves jövedelmünk 1%-t ajánlhatjuk fel plébániaközösségünk támogatására.

Ha tudunk olyan idősről vagy betegről, aki karácsonyi szentgyónását otthonában szeretné elvégezni, István atyát keressük. Szeretnénk mindenkit kérni, hogy a karácsonyi szentgyónást ne halasszuk az utolsó pillanatra. Lehetőség van a szentgyónás elvégzésére vasárnap misék előtt, vagy hétköznap a roráték után, illetve külön megbeszélt időpontban is. Illetve Zoltán atyánál napközben.

A jövő évi új stóladíjszabás hátul olvasható.