Hirdetések – 2018. november 18.

Jövő vasárnap, november 25-én, Krisztus király vasárnapján a Nagymarosi 9.30-as szentmise keretén a kismarosi templomi kórus vendégeskedik. István atya ezen a napon lesz 50 éves. Mindenkit szeretettel vár a szentmisére, illetve akinek ideje, elfoglaltsága megengedi, 24-én szombaton 19 órára a Nagymarosi Közösségi Házba egy koccintásra. 

Jövő vasárnap karitászgyűjtés lesz.

A Magyar Állami Operaház néhány művésze és személyesen Simándi Péter nyugdíjas énekkari művész szeretettel meghívja Önt és családját adventi egyházzenei hangversenyre. Helyszín: a Kismarosi Római Katolikus templom. Időpont: 2018. december 1., szombat 16. 30 óra. A belépés díjtalan, de a hangverseny megszervezése költségeire adományokat tisztelettel elfogadunk. Műsoron Bach, Mozart, Verdi, Bizet, Gounod stb. művei. Előadók: Háberl Irma, Kiss-Szöllősi Erika, Szőnyi Szilvia, Xavier Rivadeneira, Fellegi Balázs énekművészek, Pfeiffer Gyula orgonaművész. Műsorvezető: Simándi Péter.