Hirdetések – 2018. október 28.

November 1-én csütörtökön, Mindenszentek ünnepe lesz, parancsolt ünnep. Szentmise 17.45-kor lesz. Mindenszentek napján és nyolcadában teljes búcsú nyerhető elhunytjaink számára. Szokásos feltétel: áldozás, ima a pápa szándékára.

November 2-án csütörtökön, Halottak napján 17.45-kor lesz szentmise az összes elhunyt hozzátartozóért.

Az elsőáldozók szüleit november 3-án, szombaton 18.15-re szeretettel várjuk a plébániára.

November 4-én a fél 10-es szentmisén emlékezünk meg Sándor atyáról. Ebből az alkalomból a nagymarosi ifjúsági találkozók őskorát idézve gitáros kórusunk és templomunk vendége lesz Sillye Jenő, valamint Beer Miklós püspök atya. A szentmise után mindenkit várunk a Major-terembe, kérjük, aki tud, hozzon süteményt, amivel megkínálhatjuk egymást.