Hirdetések – 2018. szeptember 23.

Szeptember 30-án, vasárnap a 9.30-as szentmisén tartjuk a gyerekek Szentlélek-hívó szentmiséjét a tanév kezdetén. A megáldani való tanszereket hozzák magukkal. A szentmise után a plébániakertben családi napot tartunk, melynek célja, hogy ne rohanjunk haza mise után, töltsünk el együtt pár órát a plébániakertben. Az ebédlétszám miatt előzetes jelentkezés szükséges a sekrestyében. A szentmise után lesz autó-, motor-, bicikli-, babakocsi-megáldás, majd mindenkit szeretettel várunk ebédre, a plébániára. A kisebb gyerekeket az Aranyalma páros interaktív meseelőadása, a nagyobbakat a cserkészek várják különböző programokkal. Süteményeket köszönettel várunk

Október 6-án, szombaton lesz Nagymaroson az Ifjúsági Találkozó.

Szeptember 29-én, szombaton 18 órakor, a Váci Székesegyházban a megyéspüspök úr lektorrá avatja közösségünkből Lászlófi Károlyt. Imádkozzunk érte.