Hirdetések – 2018. szeptember 16.

Kezdő és haladó imaiskola indul István atya vezetésével, kétheti rendszerességgel. Az érdeklődők vegyék fel vele a kapcsolatot.

Szeptember 30-án, vasárnap a 9.30-as szentmisén tartjuk a gyerekek Szentlélek-hívó szentmiséjét a tanév kezdetén. A megáldani való tanszereket hozzák magukkal. A szentmise után a plébániakertben családi napot tartunk, melynek célja, hogy ne rohanjunk haza mise után, töltsünk el együtt pár órát a plébániakertben. Az ebédlétszám miatt előzetes jelentkezés szükséges a sekrestyében. A szentmise után lesz autó-, motor-, bicikli-, babakocsi megáldás, majd mindenkit szeretettel várunk ebédre, a plébániára.

A gyerekek miseigazolványait és a matricákat a ministránsok a templom bejáratánál osztják.

Október 6-án, szombaton lesz Nagymaroson az Ifjúsági Találkozó.