Hirdetések – 2018. július 1.

Idén július 27-29. között rendezzük a nagyapa-apa-fia kenuzást. Terveink szerint pénteken 10-11 óra között gyülekeznénk az első csoporttal a nagymarosi Panoráma parkoló alatt a Duna-parton. A cél a szokásos, a Szentendrei-sziget Nagy-Duna-ági szakasza, a szigetspicctől kb. 1 km-re.
Azok, akik csak délután tudnak jönni, javasoljuk, hogy 17-18 óra között érkezzenek meg a táborhelyre, 18:30 órakor szeretnénk megnyitni a tábort a szentmisével. Ezt vacsora követné, majd nagyapa-apa-fia közös program. Este tábortűz.
Reggel imával, reggeli tornával kezdenénk a napot, majd reggeli következne. Délelőtt és délután a felnőtteket és a gyerekeket külön program várja. Este szalonnasütés, tábortűz. 
A tavalyi szavazás alapján egy nappal tovább maradnánk, és vasárnap az otthon maradó feleségek, kisebb gyermekek is csatlakoznának hozzánk (lejövetelükről gondoskodunk), majd közös szentmise és közös ebéd zárná a tábort. Jelentkezés, információ Jórász Zsoltnál vagy István atyánál.