Hirdetések – 2017. február 18.

​Nagyböjt péntekjein nem eszünk húst 14 éves kortól. Nagyböjtben minden pénteken a szentmise után keresztutat tartunk.

Plébániai hittanra várjuk a 7. osztályosokat és a tőlük idősebbeket minden kedden 16-tól 17 óráig a plébániára.

Az elsőáldozók szüleit szeretettel várjuk a plébániára pénteken, 23-án, 18.30-ra.

Jövő vasárnap a katolikus iskolák számára lesz országos gyűjtés.

2017 őszén újraindult a katekéta és lelkipásztori munkatársképzés Vácott, az Apor Vilmos Katolikus Főiskolán. Szeretettel várnak minden érdeklődőt, akinek lenne kedve elköteleződni a gyermekek, fiatalok hitoktatása terén, vagy akár a felnőttek hitének erősítésében. Hasonlóképpen az egyre sokrétűbb plébániai szolgálat is megkívánja a feladatok megosztását. A képzés hároméves, félévenként 13-14 szombaton folynak a tanítási órák. Részletek elérhetők a főiskola honlapján.

Szeretettel hívnak mindenkit Beer Miklós püspök atyával való beszélgetésre új könyvéről Kismaroson, a művelődési házba, most hétfőn, február 19-én este 6 órára.