Hirdetések – 2018. január 28.

Alpha-kurzus indul február 22-én, csütörtökön 19 órakor a nagymarosi közösségi házban. Szórólapok a templomban hátul találhatók. Kérünk mindenkit, hogy keressen a környezetében olyanokat, akiknek nem volt lehetőségük a kereszténységgel kapcsolatba kerülni, vagy már eltávolodtak a templomtól, de rokonszenveznek az evangélium tanításával. Jelentkezés a sekrestyében vagy István atyánál.

Egyházközségi disznóvágás lesz február 3-án szombaton. A reggeli munkálatok Horváth Pistáéknál a Kossuth Lajos utca 100-ban, a későbbiek a plébánián lesznek.

A gyerekek rorátés jutalomkirándulása váci korcsolyázás lenne február 3-án, szombaton. Gyülekező 8.45-kor a templom előtt. Kérjük, hogy aki öt alkalommal részt vett rorátén, és szeretne részt venni a kiránduláson, a sekrestyében iratkozzon fel. Azok a szülők, akik kísérőnek tudnának jönni, szintén iratkozzanak fel.