Hirdetések – 2017. december 10.

Adventben kedden és pénteken reggel 6 órakor kezdődőnek a roráte szentmisék. A gyerekeket roráték után reggelizni várjuk a közösségi házban. Azok a gyerekek, akik legalább öt rorátén részt vesznek, jutalomkirándulásban részesülnek. Adventben csak szombaton lesz esti szentmise, 17.45-kor.

December 13-án, szerdán 15 órára szeretettel hívja a nyugdíjasokat István atya egy teára a Major terembe.

Szeretnénk megköszönni mindazok adományát, akik már befizették az egyházközségi hozzájárulásukat. Azoknak, akik az utóbbi években költöztek Kismarosra, vagy még nem rendezték a hozzájárulásukat, a sekrestyében vagy a bejáratnál elhelyezett csekkeken lehetőségük van annak pótlására.

December 15-én, pénteken 14.45-re ismét várjuk a 4. osztályosokat és a felső tagozatos gyerekeket a Major Sándor terembe közös játékra, adventi együttlétre. 16.15-ig lennénk együtt. Ha szükséges, a gyerekeket az iskolából átkísérjük.

Karácsonyi szentgyónásunkat a roráték után, illetve a vasárnapi szentmisék előtt elvégezhetjük, illetve külön időpont is kérhető az atyáktól.