Hirdetések – 2017. november 5.

November 19-én tartjuk templomunk fennállásának 190. jubileumi ünnepségét. Az ünnepei szentmise 9.30-kor fog kezdődni. A szentmise után templomunk kórusa ünnepi koncertet ad, majd visszaemlékezés lesz a templom 190 éves múltjára. Ezt követően a Major teremben megkínálhatjuk egymást magunkkal hozott finomságainkkal, majd a főút mellett újonnan elhelyezésre került Mária-szobor megáldási ünnepsége lesz. Ezen napon a 8 órai szentmise csendes szentmise lesz.

A Kismarosi Sváb Muzeális Gyűjtemény (Falumúzeum) „Kismaros temploma 190 éves” időszaki kiállítása a Kismarosi Művelődési Házban tekinthető meg. November 19-én a templom búcsúja tiszteletére rendkívüli nyitva tartással és folyamatos tárlatvezetéssel várják a látogatókat 11-16 óra között.