Hirdetések – 2017. október 8.

– Nagyon köszönjük mindenki nagylelkűségét, aki hozzájárult a keresztúti állomások felújításához. Örömmel adjuk hírül, hogy a stációs képek „elfogytak”, mindegyiknek lett gazdája, aki vállalja a felújítását. Akik szeretettek volna a stációkra adományozni, adományukat a szószék felújítására fordíthatják. Ennek költsége 800 ezer Ft lesz. Templomunk 190. évfordulójára reményeink szerint mindkét felújítást sikerül elkezdeni. Az adományt átadni Valikánál lehet.

– Október a rózsafüzér hónapja. Minden esti szentmise előtt imádkozzuk a rózsafüzért.

– Aki szeretne feliratkozni a plébániai levelezőlistára, jelezze a sekrestyében.

– Pénteken az elsőáldozók szüleit várjuk a plébániára 18.30-ra.

– Elkezdődött az óvodások hittanos foglalkozása. A foglalkozások kedden és csütörtökön délután vannak az óvodában. Bővebb információ az óvoda faliújságán.