Hirdetések – 2017. október 1.

– Köszönjük mindenki munkáját, aki múlt a vasárnapi családi napunk szervezésében részt vett.

– Nagyon köszönjük mindenki nagylelkűségét, aki hozzájárult a keresztúti állomások felújításához. Örömmel adjuk hírül, hogy a stációs képek „elfogytak”, mindegyiknek lett gazdája, aki vállalja a felújítását. Azoknak, akik szerettek volna a stációkra adományozni, szeretnénk felkínálni a lehetőséget, hogy adományukat a szószék felújítására fordíthatják. Ennek felújítása 800 ezer Ft lesz. Templomunk 190. évfordulójára reményeink szerint mindkét felújítást sikerül elkezdeni. Az adományt átadni Valikánál lehet.

– Október a rózsafüzér hónapja. Minden esti szentmise előtt imádkozzuk a rózsafüzért.

– Az októberben születetteket szeretettel várjuk az értük felajánlott péntek esti szentmisére.