Hirdetések – 2017. április 30.

– Május 4-én, csütörtökön Nagymaroson 19 órakor a közösségi házban Varga László kaposvári megyéspüspök úr lesz vendégünk, aki a szentségimádásról fog tanítani bennünket. Szeretettel várunk mindenkit.

– Május 5-én az esti szentmise után az egyháztanácsnak közös szentségimádása lesz községünkért, közösségünkért, melyre mindenkit szeretettel hívunk.

– Május 6-án, szombaton 10-15 óráig várjuk azokat a fiatalokat lelki napra, akik a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó rendezésében szeretnének segíteni.

– Az Emberi Erőforrás Minisztériumától egyházközségi csoportok működéséhez szükséges infrastruktúra felújítására 4 millió Ft-ot nyertünk. Nagyon köszönjük mindazok munkáját, akik ebben részt vállaltak.

– Május 20-án lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. Hordozzuk imáinkban az ide érkező fiatalokat. A „nagymarosi levél” a templomból elvihető és az imádság a találkozóért is. A Gyerekmarosról szóló tudnivalókat is megtaláljuk a templomban. Szeretettel várjuk rá a gyerekeket.