Hirdetések – 2017. február 5.

– A jövő hétvégén lesz a férfi lelkigyakorlat. Szeretettel kérjük az itthon maradottak imáját.

– Minden hónap első péntekjén az abban a hónapban születésnapjukat ünneplőkért lesz a szentmise.

– Nagy szeretettel hívjuk a házaspárokat február 12-18. között a Házasság Hete rendezvényeire. Előadás lesz február 15-én, szerdán 18 órakor, a plébánia Major Sándor termében. Az előadás címe: Kinek mire van szüksége? Határaim tartása a családon belül. Előadó: Wertán Katalin, viselkedéselemző, pszichodráma-vezető és képzésben lévő családterapeuta. Február 17-én, pénteken a 17.45-ös szentmisén a házastársi hűségígéret megújítása lesz. A szentmise végén a családok megáldására kerül sor. A szentmise után egy gyertyafényes vacsora lesz, melyre jelentkezni lehet Parragh Áginál, vagy Kunos Vikinél. Mindenkit szeretettel várunk.