Hirdetések – 2017. január 22.

– Aki ebben az évben templomunkban házasságot szeretne kötni, kérjük, mielőbb jelezze szándékát István atyánál.

– Egyházközségi disznóvágás lesz január 28-án, szombaton. A reggeli munkálatok Horváth Pistáéknál, a Kossuth Lajos utca 100-ban, a későbbiek a plébánián lesznek.

– Az elsőáldozók szüleit szeretettel várjuk január 27–én, pénteken 18.30-ra a plébániára.

– A rorátés gyerekek kirándulása február 4–én, szombaton lesz. Kismarosról kisvasúttal megyünk Királyrétre, majd a nagyobbak tovább Nagyhideg-hegyre. Kérjük, hogy a résztvevők a sekrestyében legyenek kedvesek feliratkozni. Azok a szülők, akik segítőnek jönnének, István atyának szóljanak. Találkozás 9.45-kor a kisvonat kismarosi végállomásán. A gyerekek Királyréten ebédet és meleg teát is fognak kapni. Visszaérkezés Kismarosra 15.10-re.

– Az Alpha kurzust az elmúlt hetekben már hirdettük. Szórólapok a templomban találhatók ezzel kapcsolatban. Az Alpha kurzus február 1-én kezdődik. Szerdai napokon 19 órától fél 10-ig tartjuk Nagymaroson a Szent Márton Közösségi Házban

– Örömmel hívunk mindenkit a következő faluközi gitáros-énekes dicséretre, amely január 25-én, este fél 9-től lesz a kismarosi templomban.