Hirdetések – 2016. augusztus 28.

Szeptember 4 –én, vasárnap a 9, 30 –as szentmisén Beer Miklós püspök atya aranymiséje lesz. A szentmise után a plébánia kertben bográcsozás. Mindenkit szeretettel hívunk.

Azoknak a gyerekeknek, akik tavaly legalább öt alaklommal részt vettek roráte szentmiséken, szeptember 10 –én, szombaton lesz jutalom kirándulás Kemencére. Indulás a templom elől 8, 30 –kor.  Azok a szülök, akik autóval tudnának jönni, István atyánál jelentkezzenek. Az ebéd saját tarisznyából lesz.

Örömmel hívunk mindenkit a következő Faluközi karizmatikus gitáros énekes ima összejövetelre, amely: augusztus 31-én, szerdán este fél 9-kor kezdődik. A helyszín ezúttal a Verőcei templom lesz. Az autósok segítenek az oda- és visszajutásban, ezért a nagymarosi (és kismarosi) testvérek a helyi templomok előtt találkoznak este 8-kor, és együtt indulnak az alkalomra 8h 15-kor. Az Új érdeklődőket is örömmel várjuk!

A havi Márianosztrai engesztelő zarándoklat, szeptember 5-én, hétfőn a szokott rend szerint lesz.