Hirdetések – 2016. május 15.

Közösségünk hirdetései

Május 21–én lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. A plébánia kertben 16 órakor Snell György püspök atya mutat be szentmisét A gyerekmarosra óvódás kortól szeretettel várjuk a gyerekeket Tájékoztató, szintén a padsor végén található

Pünkösdhétfőn 8 órakor lesz szentmise.

Nachtigall kórus tagjai szeretettel várnak mindenkit  május 17-én, kedden a szentmise után egy közös éneklésre.

A nagymarosi templom beltéri freskóinak felújítására készülünk. 2016 őszén első lépésben a szentély freskók felújítására kerülne sor. A jó ügy megvalósításának érdekében szeretnénk kérni a Kismarosiak nagylelkű segítségét is. Adományukat átutalással, illetve a sekrestyében szentmisék után adhatják át. Minden kedves adományozónknak hálásan köszönjük hozzájárulását. A felújítás végeztével az adományozók díszes emléklapot kapnak az általuk támogatott felújított freskó fényképével.

A rorátés jutalom kirándulás szeptemberben lesz.

Május 29–én, Úrnapja. A 9:30–as szentmise után tartjuk az úrnapi körmenetet. Virágszórásra várjuk szeretettel az elsőáldozókat. A 8 órai szentmise csendes lesz.