Hirdetések – 2016. május 1.

Közösségünk hirdetései

 

Május 21 –én lesz az Ifjúsági Találkozó. Erre a napra a Megyéspüspök úr, a nagymarosi templom számára teljes búcsút engedélyezett a szentkapun való átvonulásra, a szokásos feltételekkel. A plébánia kertben 16 órakor Snell György püspök atya mutat be szentmisét

Május 15 –én vasárnap lesz a 9, 30 –as szentmise keretében az elsőáldozás. Imádkozzunk a gyerekekért.

Május 14 –én, pünkösd vigíliáján, az esti szentmise után közös Szentlélek váró, községünkért való ima lesz a templomban. A hátul kitett lapon, fel lehet iratkozni az egész éjszaka tartó virrasztásra, óránkénti váltásban. Pünkösdhétfőn 8 órakor lesz szentmise.

Nachtigall kórus tagjai szeretettel várnak mindenkit  május 17-én ,kedden a szentmise után egy közös éneklésre,ahol Szűz Máriát dicsérjük,és az énekekkel hozzá fohászkodunk.