Hirdetések – 2015. december 20.

Közösségünk hirdetései – Kismaros
2015. december 20-án

– A roráték hétfőn, kedden, szerdán reggel 6 órakor kezdődnek, előtte gyónási lehetőség.
– Nagymaroson két éve szerveztünk olyan lelkigyakorlatot férfiaknak, amire templom nem járó, de szimpatizáns urakat is hívtunk. Egyszerűen csak „nehéz fiuk” lelkigyakorlatának hívtuk. Most újra hívjuk őket. Az időpont, január 22 – 24 -ig, Máriabesnyőn. Természetesen várjuk azokat az urakat is, akik nem nehéz fiúk, de szívesen eljönnének. Jelentkezés István atyánál.
– A cserkészcsapat mindenkit szeretettel vár szenteste napján a pásztorjátékra. Délután 2 órától már várjuk a gyerekeket kézműveskedni és játszani a cserkészotthonban. A pásztorjáték 3 óra körül fog kezdődni, aki szeretne részt venni rajta, szintén a cserkészotthonba jöjjön. A közös program végén nagyjából fél 5-től 5-ig imával és énekkel hangolódunk az ünnepre a templomban.
– Karácsony napján, Ferenc pápa Urbi et Orbi áldást délben, mely teljes búcsúval jár. Követhetjük a Tv – keresztül.