Közösségünk hirdetései – 2015. december 13.

A roráték reggel 6 órakor kezdődnek minden hétköznap a héten. Előtte gyónási lehetőség. Karácsonyi szentgyónásunkat ne hagyjuk az utolsó pillanatra

Márianosztrai engesztelő zarándoklat, december 14-én hétfőn lesz a szokott rend szerint.

19 –én szombaton a szentmise 17 órakor kezdődik, utána Angyalváró az énekkar előadásában.

Nagymaroson két éve szerveztünk olyan lelkigyakorlatot férfiaknak, amire templom nem járó, de szimpatizáns urakat is hívtunk. Egyszerűen csak „nehéz fiuk” lelkigyakorlatának hívtuk. Most újra hívjuk őket. Az időpont, január 22 – 24 -ig, Máriabesnyőn. Természetesen várjuk azokat az urakat is, akik nem nehéz fiúk, de szívesen eljönnének. Jelentkezés István atyánál.

A cserkészcsapat mindenkit szeretettel vár szenteste napján a pásztorjátékra. Délután 2 órától már várjuk a gyerekeket kézműveskedni és játszani a cserkészotthonban. A pásztorjáték 3 óra körül fog kezdődni, aki szeretne részt venni rajta, szintén a cserkészotthonba jöjjön. A közös program végén nagyjából fél 5-től 5-ig imával és énekkel hangolódunk az ünnepre a templomban.

Faluközi karizmatikus gitáros énekes ima összejövetelre hívunk mindenkit, amelynek időpontja szerdán este fél 9-től 10-ig lesz. Ez egy kezdeményezés, amely során Nagymaros, Kismaros, Verőce együtt szervez havi egy ilyen imaalkalmat. A mostani szerdai összejövetel Nagymaroson lesz, a későbbiek meg felváltva a 3 településen. A Kismarosi érdeklődők este 8.15 kor találkoznak a kismarosi templom előtt. Aki tud, autóval jöjjön, hogy a többieket tudja vinni Nagymarosra. A Kismarosi csoport szervezője Jakobszen Zsófi

Beer püspök úrral készült interjú kötet megvásárolható Réti Józsinál.