Hirdetések – 2015- március 22.

Nagyböjti lelkigyakorlatunk 2015. március 26-án, csütörtökön és 27-én, pénteken lesz a 17:45 órai szentmise keretében, melyet Lengyel Zsolt atya celebrál majd. A szentmise előtt fél órával gyóntatni fog, jó alkalom a húsvéti szentgyónásunk elvégzésére. Ne hagyjuk az utolsó pillanatra!

Virágvasárnap és a húsvéti szent három napban a misék előtt már nem lesz gyóntatás. Minden hétköznapi és vasárnapi szentmise előtt van lehetőség a szentgyónás elvégzésére. Ha valaki külön időpontot szeretne, az atyákkal egyeztessen.

A nagyhét programjainak időpontjai a templom bejáratánál hátulról elvihetők.

Szeretettel kérjük, hogy virágvasárnap és a szent három napban a karzatot hagyjuk szabadon az énekkar számára.

Templomunk nagytakarítása március 28-án szombaton lesz,kérjük a kedves testvérek segítségét.

Március 27-én a gitáros keresztút 17 órakor kezdődik, a lelkigyakorlatos mise előtt.

Jövő vasárnap, március 29-én az ünnepi barkaszentelési, virágvasárnapi szentmise 9:30 órakor kezdődik. 8 órakor csendes szentmise lesz. Kérjük, hogy aki teheti, az ünnepi szentmisén próbáljon részt venni.

Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén, március 25-én 17:45-kor lesz szentmise.

Kérjük, hogy jövő vasárnap, március 29-én a ministránsok és a ruhát terítő gyerekek 9 órára jöjjenek a templomba.

Virágvasárnap és a szent három napban a liturgia magyarázatok 10 perccel a liturgiák előtt elkezdődnek. Lehetőségeinkhez mérten próbáljunk időben megérkezni.