Az Egyháztanács ülésének jegyzőkönyve – 2014. november 16.

Az Egyháztanács megállapodott abban, hogy az Egyházközség börzsönyligeti ingatlanát nem kívánjuk bérbe adni, hanem értékesíteni szeretnénk. Ebben a tárgyban Mohr Rudolf vállalta, hogy az ingatlanközvetítővel felveszi a kapcsolatot az eladással kapcsolatban.

Ötletbörzén felmerült gondolatok alapján szintén megállapodtunk abban, hogy a templom mellett, a kőkereszt körüli területet rendbe tesszük, a kerítés egy részét elbontjuk, illetve áthelyezzük, ezzel nagyobb teret kapunk a templom mellett és a sekrestye előtt. Ebben a tárgyban szintén Mohr Rudolf vállalta, hogy a kivitelezővel felveszi a kapcsolatot és az építési munkákra árajánlatot kér.

Résztvevők:

Gáspár István plébános
Sintár Józsefné képviselő
Pálmai László képviselő
Horváth István képviselő
Emmer István képviselő
Mohr Rudolf képviselő
Szalay Róbert képviselő
Kiss Gusztáv képviselő

 Kismaros 2014. november 16.