Hirdetések – 2015. február 1.

A Házasság hete programjai:

– 2015. február 9-én hétfőn, 20 órakor Gáspár István atya előadása „Veled akarok megöregedni” címmel a Kismarosi Művelődési Ház kistermében, belépés ingyenes.

– Február 13-án pénteken, 18 órakor házassági fogadalom-újítás Szentmise keretében a Templomban. Minden érdeklődő házaspárt, aki szeretné megújítani hűségígéretét, szeretettel várunk. A mise végén családok megáldásra kerül sor. A szentmise után, 20 órai kezdettel ünnepi gyertyafényes vacsora. Részletek a plakáton, jelentkezni február 3-ig a sekrestyében lehet Valikánál, vagy Parragh Áginál, az előleg befizetésével. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Február 2-án, kedden Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Gyertyaszentelés a 17:45-kor kezdődő szentmisén lesz.

Köszönjük mindenki munkáját, mellyel hozzájárult a disznótoros naphoz.

A férfi lelkigyakorlat február 6-án, pénteken 19:30-kor kezdődik Kismaroson a nővéreknél. Hordozzuk őket imáinkban.

Jövő vasárnap, február 8-án, a szentmisék végén balázsolás lesz.