Házasság Hete 2015

Házasság Hete 2015 Kismaros

[su_row][su_column size=”1/2″]

HÁZASSÁG HETE 2015

KISMAROS

Szeretettel hívunk a „Házasság hete” alkalmából megrendezendő programjainkra:

2015.02.09. hétfő
20:00 óra:
Gáspár István atya: „Veled akarok megöregedni”
című előadása
Helyszín: Kismarosi Művelődési Ház, kisterem

2015.02.13. péntek
18:00 óra:
Szentmise, házassági fogadalom megújítása
Helyszín: Kismarosi r.k.Templom
20:00 óra: Ünnepi gyertyafényes vacsora
Helyszín: Kismarosi Művelődési Ház, kisterem

[/su_column] [su_column size=”1/2″]Házasság Hete 2015 Kismaros[/su_column][/su_row]

[su_column size=”1/1″ center=”yes”]

Akinek kedve és lehetősége van, szeretettel várjuk a közös táncos, vacsorás estélyünkre. Megjelenés alkalomhoz illő öltözékben. A vacsora ára előreláthatóan 3000Ft/fő lesz. Előzetes jelentkezés 50% előleg befizetéssel szükséges február 3-ig az anyakonyv.kismarosiplebania@gmail.com címen, ill. személyesen Parragh Áginál vagy Emmer Valinál a sekrestyében.

„Ha szeretünk valakit, mindenre föl kell készülnünk. Mert a szeretet olyan, mint a kaleidoszkóp, amivel gyerekkorunkban játszottunk. Állandó mozgásban van, és soha nem ismétli önmagát. Aki ezt nem érti meg, az arra van kárhoztatva, hogy olyasmiért szenvedjen, aminek boldoggá kellene tenni minket.” /Paulo Coelho/

[/su_column]

 

Letölthető plakát: Házasság Hete 2015 Kismaros