Hirdetések – 2014. november 16.

Csütörtökönként 6 órától 18 óráig egész napos szentségimádást tartunk a templomban. Kéthetente csütörtökön az esti órákban, 20:30-tól 21:30-ig szintén tartunk szentségimádást.

Jövő vasárnap, 2014. november 23-án Krisztus Király ünnepén Erzsébet-napi karitászgyűjtés lesz.

Ezen a napon tartjuk templomunk búcsúját is. A 8 órai szentmise német nyelvű lesz, a 9:30-as szentmisén pedig az énekkar fog énekelni. Elhangzik többek között Charles Gounod B-dúr Missa Brevise. Orgonán közreműködik Tóka Ágoston Junior Prima-díjas orgonaművész. Szeretettel meghívunk mindenkit, aki egy szép adventi estét szeretne eltölteni a templomban. Énekelnek a nagycsoportos óvodások, az iskola német nemzetiségi nyelvet tanuló gyermekei és a Nachtigall kórus.