Imádság Háza konferencia Máriabesnyőn

Az Imádság Háza októberi, máriabesnyői konferenciájának meghívó levele alább olvasható:

[su_document url=”http://kismarosiplebania.hu/wp-content/uploads/2014/12/Meghivo_OktKonf_vegso01.pdf” width=”300″ height=”300″]keresztelési jelentkezési lap [/su_document]

Jelentkezni itt lehet.

A jelentkezéssel kapcsolatosan fontos, szomorú információ, hogy Thomas Hardt, az augsburgi Imádság Háza egyik alapítója, aki az októberi konferenciát tartotta volna, váratlanul, tüdőembóliában meghalt. Hisszük, hogy készen állt az örök életre… Imádkozzunk feleségéért, a családért, az augsburgi Imádság Házáért.

A konferenciát illetően úgy érezzük, az Úr arra hív minket, hogy mégis legyen megtartva. Ebben megerősítettek minket az augsburgi Imádság Háza tagjai is, akik szintén imádkoztak a Lélek vezetéséért, és küldeni fognak maguk közül egy misszionáriust a konferenciára, aki átveszi Tom helyét.

Imádság Háza

Imádság Háza konferencia, Máriabesnyő 2014. október 23-25.
Imádság Háza konferencia, Máriabesnyő 2014. október 23-25.