Hirdetések – 2015. május 17.

2015. május 23-án, szombaton, Pünkösd vigíliáján, az esti szentmise után, Lélekváró virrasztás lesz, imádság községünkért. Mindenkit szeretettel várunk.

Május 24-én, vasárnap pünkösd ünnepe.

Az Emberi Erőforrás Minisztériumától 1 millió, a Püspökségtől 600 ezer forint támogatást kaptunk a plébánia épület közösségi házzá való átalakítására.

Nagyon köszönjük mindenki odaadását, amit tett Sándor atya temetése napján. Őhozzá méltó és szívének egész biztos kedves volt, ahogy elbúcsúztunk tőle. Nagyon köszönjük azok munkáját, akik a szervezéssel kapcsolatos dolgokat magukra vállalták, az énekkar énekét, a templom nagyon szép díszítését, a sok-sok süteményt és minden mást. Köszönet mindenkinek, aki észrevétlenül is a háttérben hozzájárult a nap lebonyolításához.